Oltu Taşı Tesbih

Oltu Taşı Tesbih

Oltu Taşı Tesbih

Oltu Taşı Tesbih

Tesbihler farklı maddelerden ve taşlardan üretilmektedir. İçlerinde doğal taşlar, tahta tesbihler, kehribar, altın ve gümüş tesbihler gibi çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunların içerisinde çok kullanılan ve özel olan oltu taşı tesbih çeşidi bulunmaktadır. Siyah renkte olan oltu taşından yapılan bu tesbihler, çok şık ve güzel görülmektedir. Metal kısımları, püskülü ve imamesi özel olarak tasarlanan oltu taşından tesbih modelleri firmamızın koleksiyonlarında yer almaktadır. Bu tesbihler çok sevilmekte ve kullanılmaktadır. Siyah renkle olması deneni ile neredeyse her durumda ve herkesçe tercih edilmektedir. Bunun yanında oltu taşı tesbih modelleri tasarımlara oldukça müsaittir. Bu sebeple de çok farklı ve güzel tasarımlar yapılmaktadır. Firmamızın geniş koleksiyonları içerisinde de bol miktarda oltu taşından yapılan tesbihler yer almaktadır.

 

Oltu Taşı Tesbih Fiyatları

Oltu Taşı Tesbih

Oltu Taşı Tesbih

Ülkemizde Erzurum ilinin Oltu ilçesinde bol miktarda oltu taşı yatağı bulunmaktadır. Kolay bir şekilde işlemesi nedeni ile ve şık görünüş sağlaması nedeni ile birçok aksesuar, çakı ve tesbih modellerinde kullanılmaktadır. Özellikle erkekler tarafından çok tercih edilmektedir. Tesbihler uygun oltu tesbih fiyatları ile firmamızdaki geniş model seçenekleri içerisinde alınabilmektedir. Oltu taşı ile yapılan tesbihlerde özel tasarımlar firmamızın zanaatkarları tarafından yapılmaktadır. Bu tasarımlar kullanım amaçlı olarak beğenilmesi yanında, tesbih koleksiyoncularının da ilgisini çekmektedir. Tezbih koleksiyoncularının farklı maddelerden ve taşlardan üretilen tesbihleri toplamak yanında özel tasarımlara da ilgi göstermektedir. Bu durumda koleksiyonlarında çok ilgisini çeken firmamızın modelleri başka yerlerde görülemeyecek kadar orijinal tasarımlar olmaktadır. Uygun maliyetler ile özel tasarım oltu taşı tesbih almak konusunda firmamızın koleksiyonları mutlaka incelenmektedir.

Oltu Taşı Tesbih Koleksiyonları

Erkeklerin daha fazla ilgi gösterdiği ve yanında taşımak için daha fazla tercih ettiği oltu taşı tesbihleri özel tasarımlar ile firmamız tarafından üretilmektedir. Tesbihlerin püskül be imame kısımlarının özel olarak farklı metallerden, farklı sembolleri içerecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu durum oltu taşı tesbih üretimi konusunda firmamızı ayrı bir yere koymaktadır. Koleksiyonlarımız içerisinde oldukça fazla miktarda oltu taşından tesbihler bulunmaktadır. İnsanların kötü enerjisi ve stresini aldığı inanılan oltu taşı tesbih yanında farklı aksesuarlar için de kullanılmaktadır. Ancak tesbih olarak kullanımı ve tescih edilmesi çok daha fazladır. Firmamız uygun oltu taşı tesbih fiyatları sunmaktadır. Özel olarak tasarlanan bu tesbihler yanında farklı maddelerden ve taşlardan tesbih çeşitleri de geniş tesbih koleksiyonlarımızda yer almaktadır. Bu sebeple tesbih almak isteyen kişilere çok geniş bir ürün seçeneği sunulmaktadır.

Facebook Yorumlar